bi nainen juttu seuraa kaipaa

olisi kiva keskustella toisen bi naisen kanssa joka asuu helsigissä
5159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

moi! täälä olis toinen samanmoinen :) tosin en helsingistä, mutta lähistöltä.. laitahan spostia, jos olet vielä juttukaveria vailla. ikää itsellä 25v..

Äänestä
  • minulla ei ole sähkö posti osoitetta missä asut

    Äänestä

Niin.... Tottakai bi-naikkoset hakevat toisiansa lesbo-palstalla. Voi v....

Äänestä
  • Näin just.

    1. Jos haluaa laittaa treffi-ilmoituksen, niin kandee laittaa se tuonne treffipalstalle

    2. Tämä on lesbopalsta, bipalsta on erikseen.

    3. Kertoo jo vähän ihmisestä kun hakee bi-naikkosta lesbopalstalta eikä bipalstalta.

    Äänestä

Jos hakevat niin hakevat, tuskin se kenenkään elämää kaataa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

olisi kiva keskustella toisen bi naisen kanssa joka asuu helsigissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu