Bujinkan Reihan Dojo Tampereella ottaa huhtikuun ajan uusia harjoittelijoita mukaan. Emme järjestä varsinaista peruskurssia, vaan harjoituksiin voi tulla mukaan "suoraan lennosta". Harjoitusajat näet täältä:
http://www.bujinkan.fi/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=99&Itemid=109
Otathan yhteyttä harjoitusten vetäjään ennen osallistumista.
Dojomme sijaitsee Onkiniemessä entisessä Suomen Trikoon tehdasrakennuksessa. Sisäänkäynti alaovesta C8, josta noustaan neljänteen kerrokseen. Karttalinkki:
http://bit.ly/reihan
Tervetuloa mukaan!
Bujinkan Reihan Dojo Tampere ottaa mukaan uusia harjoittelijoita
JanneP
0
178
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733684Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92011Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261333- 1351226
- 1071108
- 1091075
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701020Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6975- 60974
- 35886