Kun 2 vuotta maksan Saunalahden mokkulaa, niin jääkö tikku minulle jos sanon liittymän irti? Päättyisi marraskuussa. Minulla on valokuituliittymä, enkä nyt tarvitse tikkua, mutta jos se kuuluu minulle, totta kai pidän sen. Tarkoitus kyllä lähempänä tuota ajankohtaa kysyä Saunalahdelta, mutta olisi kiva jo etukäteen tietää.
Vastaukset 1
- ikiomaseon.,..
Sä olet sen maksanu jo moneen kertaan, kyllä se marraskuun jälkeen on ihan oma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4202111- 2101788
- 1521562
- 1231406
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291246Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2571062- 114958
- 18912
- 75868
- 26725