Hei Keskiyö! Luin leikkauksestasi. Lueppa karnosinista. Solujen uudistaja.
Paranet nopempaa kun solut uudistuu.
Niih kysyisin mitä näet minun tErveyteen? Huimaa kun niskas vika. Mikä edes?
Joudunko leikkaukseen vai pitkälle sairauslomalle?
Mitä näet kesääni? Olen keskiikänen tumma nainen värillähän saa sen siihen mitä olen ollut. Syksyllä syntynyt. Kovan elämäntyön tehnyt ja edelleen vielä noin 3 vuotta pitäs jaksaa lapsen kanssa.
KESKIYÖLLE
3
75
Vastaukset
Hei
kiitos vinkistä! olen ottanut arnica-kuulia, homeopaattisia, päivittäin, ja aloitin niiden popsimisen jo ennen jalkaleikkausta. nyt voin jo sanoa 5 viikon jälkeen, että haava on parantunut upeasti. pientä turvotusta enää on ja uudet kengät odottava kevättä tuossa eteisin lattialla.....
tuo sinun niskasärkysi ei välttämättä johdu juuri niskoista. oletkohan sinä jännittäjätyyppiä? minulla on sellainen kuva, että kipusi voisi alkaa alempaa, niinkuin ristiselästä asti. joskus niskat voivat tulla jopa kipeiksi vääristä kengistä, sekin on uskomatonta mutta totta.
en kyllä usko että joutuisit leikkaukseen, se on se ihan viimeinen keino vasta.
sinä olet tosissaankin tehnyt paljon töitä ja nähnyt kaikenlaista.
kun kesästä kysyt, niin ajattelen, että vanha naisihminen tarvitsee sinun apuasi. ole kuitenkin varuillasi, ettet laita itseäsi kokonaa likoon, taas!
hyvin harvoin eteeni nousee numeroita, mutta nyt silmissäni pomppii koko ajan iso numero 6. jos se voisi olla sinulle vaikka avuksi, kokeile sitä kun mahdollista.
se vetää sinua puoleensa ja auttaa sinua.
t: Keskiyö- aurinkoinen nainen.,
Kiitos Tuntijasi! Kyllä sielä niskassa paha vikakin on. Tietysti varmaan kun pitkä olen jännitän kroppaani välillä ja työni istumatyö.
Vanha äiti on joka nyt erosi ja varmaan tarvii apuani. Niin seuraa kun muutakin.
Laitanpa mieleen numeron 6. Kiitos - aurinkoinen nainen-
Huomenta Keskiyö! Sainpa tuossa tietää ajatellen tuota vanhempaa naista.
Jääkö vanha äitini minun huolettavaksi koska siskoni yrittää muuhun kaupunkiin töihin,, saako noin iäkkäänä hakemiaan työpaikkoja? Vai tarkoittaisiko vanha ihminen tätä siskoani koska yhdessä paljon vietämme kesää nyt yhdessä ekan kerran?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %
Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o4026994Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä
Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki534093Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa272410Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava611634SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän31559Sillan liikuntasauma haittaa pyöräilijöitä
Voi, voi! Sillan liikuntasauma haittaa pyöräilijöitä! https://yle.fi/a/74-20221468 Aina voi etsiä toisen reitin, jos t981554Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --61437Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2631425- 1021189
Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue231127