http://www.iltasanomat.fi/muutlajit/ruotsalainen-olympiatoivo-karysi-dopingista---olen-pilannut-urani/art-1288460180201.html
Toivottavasti suomen painijoista ei löydy "roinaajia".
Ikävää ruotsin painille
10
309
Vastaukset
- Tais olla
ihan puhdas vahinko. lääkkeitä on tuhansia ja uusia tulee. on vaikea pysyä selvillä mitä saa ottaa.
- Jag vill inte BASTA.
Tai sitten helpotettiin vetoja poistamalla nesteitä kehosta lääkityksellä.Jos halutaan nesteitä pois polvesta , kai se poistaa ne muualtakin kehosta?!?
- Niinpä-
Jag vill inte BASTA. kirjoitti:
Tai sitten helpotettiin vetoja poistamalla nesteitä kehosta lääkityksellä.Jos halutaan nesteitä pois polvesta , kai se poistaa ne muualtakin kehosta?!?
Tuskin ne mitään polveen kohdistuvia täsmäpillereitä ovat, samoilla pillereillä poistetaan nestettä mm kyynärpäistä ym.
Tai sitten ne on niin fiksuja pillereitä että nielaisun yhteydessä niille kuiskataan kohde. - Ei syytä
Niinpä- kirjoitti:
Tuskin ne mitään polveen kohdistuvia täsmäpillereitä ovat, samoilla pillereillä poistetaan nestettä mm kyynärpäistä ym.
Tai sitten ne on niin fiksuja pillereitä että nielaisun yhteydessä niille kuiskataan kohde.puolustella, mutta eihän toi Gynther tossa kohdin voinu pudottaa painojaan.
- no samaa
Ei syytä kirjoitti:
puolustella, mutta eihän toi Gynther tossa kohdin voinu pudottaa painojaan.
mäki kattelin
- Päivämäärä
Ei syytä kirjoitti:
puolustella, mutta eihän toi Gynther tossa kohdin voinu pudottaa painojaan.
Ei kai varmuudella voi sanoa, milloin pillerit todellisuudessa otettiin!?
- Ei syytä
Päivämäärä kirjoitti:
Ei kai varmuudella voi sanoa, milloin pillerit todellisuudessa otettiin!?
puolustella mut neste poistetaan vasta ihan loppuvaiheessa painojen pudotusta.
- brottare69
Päivämäärä kirjoitti:
Ei kai varmuudella voi sanoa, milloin pillerit todellisuudessa otettiin!?
ja eikö näillä aineilla peitetä myös muita kiellettyjä aineita?
- Kannattaa kysyä
Lääkkeen määräävältä lääkäriltä onko kiellettyjen listalla jos on outo lääke.
Listan saa myös antidoping sivuilta.
http://www.antidoping.fi/view.cfm?page=7296935C-D995-496C-9EE4-4EBB7242171E
Listaa päivitetään jatkuvasti joten turhaa lässyttää mistään vahingosta, ei ole vahinkoa vaan TYHMYYTTÄ. - hassuuuuu
joooooooooo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648