Love that I lost

.................

8

256

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siinä tapauksessa

      Tiedät mitä tehdä? ;)

    • PUPUSI HIH! ; )

      Päätöstä tehdessään ihminen on vilpittömästi vakuuttunut, että hän noudattaa logiikan kirkkaita lakeja. Tunnevaikuttimistaan hän ei ole tietoinen. (Alitajunta) Silti ne esittävät tärkeää osaa. Äly ei yksin ole pelissä Rakastumisessa.Rakastuneen perusvaikuttimet eivät sijaitse ainoastaan siinä osassa hänen sieluaan, jossa muodostuvat arvostelmat, vaan myös tunne-elämän alueella.

    • mitäs menit tekeen

      et menetit ? jos pahasti nii pyydä anteeks.

    • ...

      No, psyka sanoi mulle juuri viime käynnillä että korvikkeet ovat esteenä oikeille ihmissuhteille. Mietin sitä kyllä aiemmin itsekin, mutta on oikeastaan vaikea tietää mitä halutaan.

      Jos olen stalkkeri, niin sitten on parempi tyytyä korvikkeisiin. Ei mulla mitään todellisia jakoja ole naisiin ollut. Ja mitä se hyödyttää jos netissä osaa heittää läppää kun tarkemmin tutuessa paljastuu tietokonenörtiksi. Ei ihminen voi muuttua toiseksi, ainakaan enää näin vanhana.

    • ???

      Jonne Aaronia ikävä?

      • .....

        niin :)


    • no choise
      • no ei!

        Hyh


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      148
      11017
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5403
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      41
      4215
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      132
      3622
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2674
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1916
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      101
      1588
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      360
      1586
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      75
      1445
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1396
    Aihe