Älä keskiyö lannistu häiriköistä, kaikkia ei voi ikinä miellyttää. Kiva, että palasit! :)
Olen viettänyt aikaa viime aikoina enemmän ja enemmän itäsuomesta kotoisin olevan miehen kanssa. Mitä näet hänestä? Voisiko meistä tulla jotain? Salaako hän jotain?
Mitä tulevaisuuteni näyttää muuten?
Tuntijasi
1
<50
Vastaukset
Hei
kiva kun olet noin avoin ihminen ja elät, etkä odota sitä sammakkoprinssiä vain päiväunissasi.
kokeilemalla ja elämällä selviää kuka on se oikea.
ja miksei teistä voisi tullakin jotain, johan te olettekin jotain! :-)
itäsuomen mies on rauhallisempi luonteeltaan ja hän jos joku on varovainen. hän haluaa kaksinkertaiset takuut kaikille aikeilleen, olivat ne sitten ihmisiä tai koneita. se on hänen itsesuojeluvaistonsa se.
sinulla on hyvä yleistieto, olet empaattinen ja pärjäät kaikkien ihmisten kanssa.
näen ympärilläsi vaatteita, ne voisivat liittyä arkeesi ja sen pyörittämiseen.
minusta olisi mahdollista, että sinulle/teille siunaantuisi oma vaateliike ja jotakin kaupantekoa mikä liittyy vaatteisiin.
ehkä miehen tai hänen perintönsä kautta, en osaa sanoa enempää. se on niinkuin ostoskeskuksessa ja isommalla paikkakunnalla ja siellä on neonvalot.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16012256
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454600Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1353653Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392758Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071656Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3631611Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1021516Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461