Osallistu ja voita MotoGP:tä veikkaamalla pokaali

wroomer

Osallistupa pariin MotoGP-veikkaukseen kanssamme, joissa on hyvä mahdollisuus voittaa pokaali. Nimittäin kummassakin veikkauksessa on tällä hetkellä alle 15 osallistujaa.

Toisessa veikkauksessa laitetaan 6 parasta MotoGP-ajajaa, 5 parasta Moto2-ajajaa sekä 4 parasta Moto3-ajajaa järjestykseen. Osallistumalla tänä viikonloppuna olevaan ensimmäiseen Qatarin kisaan, veikkauksesi säilyy joka kisassa niin kauan kuin vaihdat veikkausta. Veikkauksen voi tehdä aika-ajojen jälkeen.
http://www.sft79.com/fsl

Toisessa menestyäkseen pitää tehdä veikkaus ennen joka GP:tä. Siinä veikataan myös aika-ajojen järjestystä sekä kolmea keskeyttänyttä.
http//www.racingpickers.com

0

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

        Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
        Maailman menoa
        10
        2898
      2. Tykkäsin rakas

        Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
        Suhteet
        39
        2527
      3. Mies mä oon ihan helppo

        Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
        Ikävä
        38
        1393
      4. Hyvää iltaa!

        Mikä on päivän viisaus?
        Ikävä
        84
        1330
      5. Olet onnellinen sinkku

        Näin se on nähtävä.
        Ikävä
        63
        1211
      6. Mies olen aika erakko nykyään

        Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
        Tunteet
        40
        959
      7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

        Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
        Maailman menoa
        124
        853
      8. Haittaako jos

        kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
        Ikävä
        32
        786
      9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

        Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
        Yle
        27
        635
      10. Skenaario

        Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
        Sinkut
        58
        596
      Aihe