Nykäsrn Matti

on hyvin varusteltu mies minäkin sakn sitä herkkua aikonaan Tikkakoskella maistaa...Kattelin suksia katodsa kun Mada painoi.
Ilta oli mukava ja matti kohteli minua hyvin,harmi etSusku on nyt kehissä...no odotellaan.
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niinkös oli asian laita!

Äänestä

ninkö

Äänestä

Olis varmaan syytä ensin nukkua toi kolmen promillen humala pois ennenku kirjoittelee tänne.

Äänestä

Mattikin on väärin ymmärretty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vara pimu kirjoitti:

on hyvin varusteltu mies minäkin sakn sitä herkkua aikonaan Tikkakoskella maistaa...Kattelin suksia katodsa kun Mada painoi.
Ilta oli mukava ja matti kohteli minua hyvin,harmi etSusku on nyt kehissä...no odotellaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu