Meidän neiti kaunis punainen kisu etsii tervettä komeaa isäehdokasta ? Testit voidaan tehdä kaikki jotta tiedetään että molemmat kisut terveitä. Neiti asuu Uudellamaalla ja täyttää heinäkuussa 2. Maksusta/pennusta voidaan sopia. Pennuille olisikin jo 3 varausta.
Löytyykö mistään isukkia?
Löytyykö mistään isukkia?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Pääkaupunkiseudulla olisi puolipitkäkarvainen, komea harmaaraitainen kissapoika tarjolla. Norjalaisen metsäkissan näköinen. Terve on ja reipas.
Hei kerro lisää!
Onko siis ulkokissa. Meillä sisäkissa. Olisitko valmis aidstestiin yms?Harmaaraitainen kyllä sopisi punaraitaisen kanssa. Missä päin kisu asustelee? Meidän asuu Njärvellä. Maksaisiko jotain vai haluaisitko pennun?
Minkäikäinen? Onko tiettävästi saanutterveitä pentuja?
Moi,
Kissamme on maatiaisena syntynyt, sittemmin eläinlääkärissä tarkastettu ja rokotettu ajallaan kaikki rokotukset. Testata voidaan, jos katsot tarpeelliseksi. Ulkoilee valjaissa satunnaisesti, on siis sisäkissa. Kissa asuu Helsingissä, mutta meillä on auto ja kissa matkustaa mielellään. Kyseessä on nuori kolli, kohta 11 kk ja mouruaa jo kovin eli olisi innokas... Aiempia pentuja ei ole :-)
Luonne on hurmaava: seurallinen, rauhallinen ja valpas. Pentua voisimme harkita, varsinkin punaraitaista, koska ne ovat hienoja. Rahaa emme tarvitse. Ajattelimme, että poika saisi kerran käydä naisissa ennen leikkausta.
Hei! Kuulostaa hyvältä;.)
Laitatko mulle viestiä [email protected]
Voidaan lähettää kuvia.-)) Ei tartte tällä jutskata.