Eilen näytettiin hyvin asiokas dokumentti Norjan kruununprinsessa Mette-Maaritista, ja kaunis ja fiksu nainenhan hän on, täytyy se myöntää.
Lisäksi kiinnitin huomiota, miten komeita ja miehekkäitä miehiä ovat hänen veljensä. Oikein mielellään katselin heidän haastatteluaan. Yleensä fiksuus ja komeus kulkevat käsikädessä, enkä ihmettele ollenkaan vuonojen maan miesten miehekkyyttä, ja pitäähän meille miehillekin olla jotain komeutta katsottavana näissä naisten valloittamissa dokkareissa.
Ainakin on ihan pakko todeta,
että Mette-Maaritill
3
211
Vastaukset
- jk
vai niin
- Sonja Ingrid
Ex-nisti, nyk. kruununprinsessa MetteMaritin ex-poikaystävä on luvannut paljastaa sinä päivän MetteMaritsta huimia sekoiluja nistiajoita, kun mimmistä kruunataan Norjan kunngatar. Niitä odotellessa...
- Ketä kiinnostaisi?
En oikein usko tuota, se nisti saattaa olla siihen mennessä jo vainaa tai niin pehmeäaivoinen ja seniloitunutkin, että tuskin hänen selostuksestakaan saa mitään selvää. Eikä sellainen nyt olisi mitenkään tapana Norjassakaan, ketä se siellä kiinnostaisi, ehkä saattaisi kiinnostaa vain suomi24:n tyhjöntoimittajia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658