ÄHTÄRI: EI IKINÄ PAULA STIINALLE ja WANHALLE ALEKSANTERILLE

pettynyt999999

Kokemuksemme perusteella ottakaa hyvät ihmiset huomioon kun järjestätte esim. hautajaisia että Ähtärissä on valinnanvaraa emmekä suosittele PaulaStiinan palveluksia. Isäntä itse vaikutti mukavalta ja asiakaspalvelu alttiilta mutta emäntä itse onkin sitten aivan vastuuton päinvastainen henkilö. Asiakaspalvelutaidot ovat erittäin hyvin hukassa ja on kyllä niin pirullinen tapaus että hyödyntää kyllä suruaikasi häpeilemättä.
Kyseisellä pariskunnalla on myös Wanha Aleksanteri nimistä toimintaa lomailussa joten jos minulta kysytään niin karttaisin kokemamme perusteella senkin. Miettikää tarkkaan ihmiset hyvät!!!!

1

304

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tyytyväinen

      Nyt kyllä kuulostaa niin katkeran ihmisen avautumiselle, että jättäisin omaan arvoon. Itselläni ja perheelläni täysin päinvastaiset kokemukset Paula-Stiinan hautauspalvelusta. Voin sydämellisesti suositella!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      34
      2705
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2571
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2554
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      95
      2040
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      40
      1931
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      312
      1718
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1526
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1378
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1158
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      27
      1113
    Aihe