Fiat Ducaton moottorin pohjalevy?

Asunto auto kaipaa talveksi moottoritilan pohjalevyn ja jotain muutakin talvi autoiluun. Auto on tuotu Saksata joten se on kesäkäyttöön sopiva ilman lisäyksiä.
Mistä saa edullisimmat talvivarusteet kuten Lohkolämmitin tai "vebasto" tms.
1367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viimme talvi meni hyvin vastaavalla autolla ilman lisälaitteita.
Mitä hyötyä on lämmittimistä ? Onko järkeä investoida ko. lisälaitteisiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talven odotus kirjoitti:

Asunto auto kaipaa talveksi moottoritilan pohjalevyn ja jotain muutakin talvi autoiluun. Auto on tuotu Saksata joten se on kesäkäyttöön sopiva ilman lisäyksiä.
Mistä saa edullisimmat talvivarusteet kuten Lohkolämmitin tai "vebasto" tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu