tutut on per-seestä

juuri kun oli kunnon tatsi pelissä ja ennätys tulossa zombeissa ni eiköhän paikalle pamaha joukko häiritsijöitä siinäpä se peli sitte meni vituksi ja pelasin tätä unelma peliä lähes kolme tuntia
452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaha...ite olin paskalla ja sain just sen pökäleen ulos nii tuttu tuli ja työns sen takas.Olin äkistäny kolme tuntia.

Äänestä

Gt5 tutut yrittää minut voittaa

Äänestä
  • hahaha, vieraita pölähtää kylään niin laita B-Spec kuskit kisaamaan keskenään siksi aikaa :D

    Äänestä

hahahag g5 oli vitsinä kirjotettu,tyhmiä aiheita tänne vain kirjotellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-------------------- kirjoitti:

juuri kun oli kunnon tatsi pelissä ja ennätys tulossa zombeissa ni eiköhän paikalle pamaha joukko häiritsijöitä siinäpä se peli sitte meni vituksi ja pelasin tätä unelma peliä lähes kolme tuntia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu