Oinas-mies vaikka olet ärsyttävä ja kuvittelet itsestäsi liikoja!
ps. ei hän täällä käy.
ps. ei hän täällä käy.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei niin, hän asuu täällä.
Onko Oinas miehet itserakkaita?
Yhden tiedän mut hän ei ole itserakas
on vain muuten ihana
ja tietää sen
Ota häneen yhteyttä ja kerro että kaipaat. Ei siinä ole mitään noloa.
Teillä on selvästi selvittämättömiä juttuja keskenänne.
Rohkeutta sinulle selvittää nämä asiat. Tee se.
mut...tiedän ettei täällä voi kaikki käydä, mutta ajattelen myös niin, että joku muu voi tunnistaa ja kertoa....tai jotain? Pitää yrittää jotenkin....mä olen pilannut maineeni jo muutenkin, en mä voi selvitellä enää irl oikein mitään..
Kyllä pystyt. Tiedoksi sulle, näiden täältä lukemien vinkkien perusteella tiedän tasan tarkkaan kenestä henkilöstä on kysymys.
Selvitä asia hänen kanssaan ennen kun on "myöhästä". Se kannattaa. En usko että mitään peruuttamatonta on tapahtunut saati että hän edes käy täällä.
Näin tämä on petollinen paikka tämä palsta. Vaikka muka anonyymisti kirjoitellaan, tarpeeksi vinkkejä kun seuraa ja lukee, saat asiat helposti selville.
Päivän paras ,mun aika ei riitä kyttämiseen et sorry vaan
joku on vastaillut ja plussannut mun juttuja, joku muu kuin hän ja pitäisi jotenkin selvittää? Ei tule mitään.ei musta enää ole sellaseen. mä olen lähetellyt viestejä pitkin poikin, en tiedä kuka vedätti joskus, mut ei ne varmaan menny edes perille. Nyt kun olen kirjoittanut eräästä toisesta...onko sekin vedätystä? mistä näistä tietää? miten voi mitään selvittää jos ei näe missään...aina kun otan johonkin yhteyttä niin ei mua tunne kukaan...muka :/
Antaa olla....
hänellä on jo jotain menossa jonkun kanssa jos pian on myöhäistä? kö
joo antaa olla, en halua enää mitään häslinkiä...ei koskaan mitään jos vähänkin haiskahtaa varatulta.