Sillanpään ystävätär

Kuka ja millainen misu on se Katri jonka nimen näin erään lehden mainoksessa...että Jari ja Katri löysivät toisensa.
Onko kukaan nähnyt julkisuudessa, yleensä Jari on onnistunut piilottelee naisystävänsä paparazzeilta viekkaasti.
31815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Katri on Katri-Helena, jos et ole kuullut Katri-Helenasta on tainut olla levylistoilla jo 60-luvulta.

Tai sitten se on Marko Bjuströmin salanimi

Äänestä

Onko katri ja jari ollut hukassa, en tiennykkää. No onneks ne on nyt löytyn ettei bjurströmin tarvi enää pillittää.
Ei jarilla mitää naisystäviä ole, sehän harrastaa poikarakkautta.

Äänestä

tuheroa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenni kirjoitti:

Kuka ja millainen misu on se Katri jonka nimen näin erään lehden mainoksessa...että Jari ja Katri löysivät toisensa.
Onko kukaan nähnyt julkisuudessa, yleensä Jari on onnistunut piilottelee naisystävänsä paparazzeilta viekkaasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu