Muutin ja sopimuspaperissa lukee, että netti voisi olla toiminnassa vasta n 2 vk kuluttua ja että saan siitä kännyyn viestin.
Päätin kuiteksi kokeilla nettiä uudessa asunnosaa ja se toimii!? Uskallanko käyttää sitä? Voiko olla edell asukkaan netti, jos ei ole irtisanonut? Tuleeko siitä minulle ongelmia?
Netti toimii, vaikka
ei pitäisi!?!?
3
109
Vastaukset
- det449
Harvoin ne 2 viikoa kestää, se on maximi aika kun menee, nopeamminkin voi tulla. Normaaliajat on 1-3 vrk. Käytä vapaasti.
- ap
Entäs, kun en ole saanut sitä tekstaria? Mittasin nopeuden nettimittareilla, on paljon nopemapi kuin tilaamani yhteys?
- cvb555
Nauti vauhdista, ennenkuin laittavat jarrut päälle. Onko operaattori sama kun tilaaamasi yhteys?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t947803- 374127
- 483680
- 2533338
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as442928Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna222827Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402782- 1482670
- 462653
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292599