En nähnynnä

eikä ollut susiakaan...jotku hevonkintut vilahti jossain...vai olisko ollu hirvi ;o
9172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

nuapurin emäntä kuitennii? Hämärissä jos kävit.

Äänestä
  • En tiedä mikä...jotku haarat vilahti ;D juu pimeetä oli, pelkäsin että karhuja olis ollu vastassa, mut eipä onneks...ne vois olla kiukkusia tälläselle kesylle nallelle :o

    Äänestä

Olet todellinen arjen sankari. Voisit pyrkiä selviytyjäkisaan. Mieti, pääsisit
kokeilemaan omia rajojasi.

Äänestä
  • mennään tälläi matalalla profiililla vaan, sopii mulle paremmin..

    Äänestä

hiljaa, niinkö?

Äänestä
  • jooo......

    Äänestä

  • kiitti ja hyvää yötä...

    Äänestä

hyvin mahdollista, joskus sellainen vilahtanu täällä päin.. ;) käys joskus uudestaan, niin saattaisit nähdä mutkin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karhuja ;D kirjoitti:

eikä ollut susiakaan...jotku hevonkintut vilahti jossain...vai olisko ollu hirvi ;o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu