Menkaat... APUA

Siis mul on menos elämäni tokat menkat ja mua pelottaa iha hirveesti! Verta tulee rutosti tuntuu et vuodan koht kuiville;( sit se on ihan ruskeet! Apua mikä mul on!!
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mä nyt vaan sanon,et sul on tavalliset menkat:)käytä isompia siteitä

Äänestä

kannattaa juoda ettei pyörry, itse pyörryin kerran kun on itellä kans aika runsaat menkta ja kipeät kaikenlisäksi c:

Äänestä
  • OMG!tota mä en tiennykkään,hyvä et '13-vee'kerto ton!:)

    Äänestä

  • joku kirjoitti:

    OMG!tota mä en tiennykkään,hyvä et '13-vee'kerto ton!:)

    Niinpä :). Huoh selvisin noist menkois!

    Äänestä

Mut kesti vaan 3pv :O

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö 13w kirjoitti:

Siis mul on menos elämäni tokat menkat ja mua pelottaa iha hirveesti! Verta tulee rutosti tuntuu et vuodan koht kuiville;( sit se on ihan ruskeet! Apua mikä mul on!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu