jos kävis siellä....
Mitä eka vauva-kerhossa tehdään?
2
305
Vastaukset
- sinne vaa
Me käytiin esikoisen kanssa äiti-vauva-kerhossa (tai isätkin saivat tulla, mut ei siellä käynyt). Siellä juteltiin muiden äitien kanssa, joskus tehtiin jotain "askarteluja", kuten isänpäiväkortteja tms. ja joka kerta oli pieni lauluhetki. Kahviteltiin. Joskus kävi Martoista täti antamassa soseidenteko-ohjeita. Oli tosi kivaa, ja edelleen ollaan yhteydessä siellä tutustumiimme ihmisiin. Ja esikoinen on jo melkein 5-vuotias. Suosittelen kerhossa käymistä siis, kannattaa ainakin kokeilla muutama kerta! :)
- ihminen.
on kyllä huono aika siinä kerhossa kun klo 13-15 ja vauva nukkuu silloin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658