Viherhipeille tiedoksi että Bill Gatesin säätiö lahjoittaa miljoonia rokotteisiin Afrikassa ja on omistautunut länsimaiden hiilijalanjäljen vähentämiseen ja ilmastonmuutoksen hillitsemiseen. Microsoft ei ole piru vaan ihmisen ystävä.
Vastaukset 6
- niin niin....
Ja sama säätiö rahoittaa lukuisia yrityksiä jotka saastuttavat välinpitämättömästi ympäristöä, varsinkin kehitysmaissa. Eli rokotetaan ihmisiä samalla kun saastutetaan maaperää ja aiheutetaan sairauksia, varsin kaksijakoista puuhaa.
- |ii|
Häliäkös vällä?
- Gates vihaa lapsia!!
Molempia pitäs vetää nekkuun!
Ainakin 131 malawilaista lasta on rokotettu tällä viikolla aseella uhaten, vanhemmat pidätettiin. Vanhemmat olivat lähteneet maasta aiemmin välttääkseen pakkorokotukset.
Joukko malawilaisia pakeni Mosambikiin välttyäkseen lasten pakkorokotuksilta. Viranomaiset saivat kuitenkin heidän sijaintinsa selvitettyä, ja Bill & Melinda Gatesin säätiön avustuksella lapset rokotettiin aseilla uhaten.
"Saimme tiedon, että jotkin lapset, jotka piileskelivät Mosambikissa, olivat palanneet maahan, ja pyysimme poliisia saattamaan terveysviranomaiset heitä rokottamaan. Olemme onnistuneet rokottamaan 131 lasta", sanoi tohtori Medison Matchaya.
NaturalNews-sivuston mukaan Bill & Melinda Gates Foundation on vienyt ihmisiltä mahdollisuuden päättää vapaasti lastensa rokottamisesta. Säätiö on ottanut tehtäväkseen maailman jokaisen ihmisen rokottamisen.
http://www.verkkomedia.org/news.asp?mode=4&id=721- Koekaniinit
Toivotaan että noiden rokotekokeilujen tuloksella meillekin saadaan tehokkaampia rokotteita.
- Mielisairaita on
Koekaniinit kirjoitti:
Toivotaan että noiden rokotekokeilujen tuloksella meillekin saadaan tehokkaampia rokotteita.
Eikös tuo ole hyvä vertaus:
"että Mengele ei nauttinut kivun tuottamisesta, vaan vallasta, jota hän pääsi käyttämään päättäessään elämästä ja kuolemasta keskitysleirin lääkärinä ideologian mukaisesti."
http://fi.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele
- uunojen ykkönen
ja viherhipejä harmittaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1651740Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541310Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset220945- 71887
- 55786
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63747- 46735
- 89711
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt198647Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”144603