Missäs suomen/suomalaisen netin kolkassa voisi kilpailuttaa näitä freelance vaatesuunnittelijoita? Ilmeisesti tekijöitä kuitenkin löytyy, kuten täältäkin käy ilmi. Tarvetta olisi ulkoilu-/työvaateosaamiselle, suunnittelusta prototyypin tekoon.
Kynän niin kuin neulankin pitäisi siis pysyä kädessä, kankaita pitäisi tuntea (ulkoilu-/työvaatepuoli) ja pitäisi olla sitä aikaansaavaa otetta työhön. Muuten ei kiinnosta asuuko Lapissa vai Helsingissä, oppiko taitonsa mummolta vai TAIKissa, onko nuori, vanha, musta, valkoinen vai jonkin muun sävyinen.
Tarvetta olisi aluksi ihan yksittäiselle projektille. Jos homma toimii, voi juttu kasvaa isommaksi kokonaisuudeksi.
Jos täällä joku lukee viestejä, ketä moinen kiinnostaa, laittaisitteko sopivia yhteystietoja alle? Muuten jos tiedätte paremman paikan kysyä, kertokaa ihmeessä niin päästään tarjoamaan alan hommia alan osaajille.
Vaatesuunnittelijoiden kilpailutus
tiedustelu.
0
168
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678