Imagine me & you tänään livillä!!

Tulee 21.00

Minun mielestä hyvä leffa:)
11458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kiitos!

Äänestä

Ihana leffa :P

Äänestä

Tää leffa on kyllä jotain hirveetä kakkaa. Valitettavasti suuri osa lesboleffoista on huonoja. Ilmeisesti ollaan ajateltu, että lesboteema jaksaa kantaa leffaa huonoista juonenkäänteistä huolimatta.

Äänestä
  • *huokaus*. Sanohan muuta. Miksi lesboleffat on tosiaankin yksi toisensa jälkeen silkkaa tuubaa? Johan siinä aliarvioidaan lesbojen älykkyyttä rankalla otteella - helvetti soikoon!

    Äänestä

Juonesta en tiedä, mutta naiset ainakin ovat katsomisen arvoisia.

Äänestä

Aivan mahtava leffa!:) Vaikkakin nähnyt sen jo moneen otteeseen niin haluaa katsoa uudelleen. Olisin sen missannut ilman texasgirlin ilmoitusta, kiitti!
Lena headey

Äänestä

Aika hölmö leffa, mut kyl siinä viesti kuitenkin oli.Tykkäsin kans siitä tumma hiuksisesta naisesta, melko hot.
No pisti ainakin nukuttamaan....krooh.

Äänestä
  • meni leffa ohi. voiko livin elokuvia katsoa jälkikäteen jostain?

    Äänestä

Oli kyllä ihana ja katselemisen arvoinen leffa, vaikka olenkin nähnyt monia lesbo leffoja.
Mistä kyseistä leffaa voisi tilata?
Mikä on teidän parhain katsomanne lesbo leffa?

Äänestä

Ensinnäkin iso kiitos alkuperäiselle leffan esitys ajankohdasta ilmoittaneelle, ilman häntä olisi täälläkin kaksi elokuvan missannutta!!

Liv taitaa olla näemmä kanava, josta silloin tällöin tulee lesbo- tai bi-sävytteisiä elokuvia, naisten kanava kun mainostaa olevan ja kivasti siellä houkutellaan katsojiksi myös näemmä muutakin kuin valtaväestöä. Muistelen sieltä joskus tulleen muunmuassa leffan better than chocolad - leffan ja jotain muutakin..

Ei ehkä mikään jättiyllättäjä käänteissään tuo leffa, sellaista söpön romanttista nukkumaan meno viihdettä. Parasta katsottavaksi oman kullan kainalossa ja hiljaisemmissa kohdissa voi kiinnostuksensa kääntää hetkeksi täysin kumppaniin. Johon se leffan loputtuakin vääjäämättä kääntyy, sen verran himo jäi kuplimaan romantiikan nälkäisille.. :)

Joten hyvälle seuralle ja leffalle kaikki viisi tähteä.. ;)

Äänestä

Mä oon tilannu sen joskus cdon.comista =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Texasgirl;) kirjoitti:

Tulee 21.00

Minun mielestä hyvä leffa:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu