Tykkääkö tyttö minusta?

Olen 16-vuotias poika ja olen huomannut että eräs kaunis tyttö koulustani vilkuilee minua ja kyllä minäkin häntä(en kylläkään tunne tyttöä yhtään). tyttö myöskin hankkiutuu minun lähelleni aika useasti. onko siis mahdollista,että tyttö olisi ihastunut minuun? Antakaa omia mielipiteitä,kiitos.
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se voi vahingos vilkuilla juuri siihen suuntaan oikeeseen aikaan. MUTTA jos se hakeutuu sun seuraan se tyttö on pihkas suhun 90/100 prosentin toden näkösyydellä. (psp tarkottaa pari suhde spykoloki)

Äänestä

Noiden vähien tietojen perusteella voi olla kiinnostunut. Tuo läheisyyteesi hakeutuminen on ihan hyvä merkki.
Jos itseäs kiinnostaa niin mene hemmetti juttelemaan...

Äänestä

Halakoo vuan b-rappuun...

Äänestä

Joo Selvästi tykkää!!!

Äänestä

Voi olla tai ei.

Luultavasti on, juttele ihmeessä hänelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


16vboyy kirjoitti:

Olen 16-vuotias poika ja olen huomannut että eräs kaunis tyttö koulustani vilkuilee minua ja kyllä minäkin häntä(en kylläkään tunne tyttöä yhtään). tyttö myöskin hankkiutuu minun lähelleni aika useasti. onko siis mahdollista,että tyttö olisi ihastunut minuun? Antakaa omia mielipiteitä,kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu