keskiyölle

juutas

hei keskiyö :) olet näköjään palannut palstalle :) kysyisin että näetkö minulle rakkautta vierelle? uusia tuulia kaipailisin :)

2

71

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      jos olet rehellinen, sinulle ei riitä pelkkä uusi tuuli. ei puhallus, eikä myrsky, sinä etsit kokonaista ilmastonmuutosta elämääsi.

      mitä olet valmis itse siihen investoimaan? tällainen kysymys nousee mieleeni.
      sinulla on korkea taso kumppania katsellessa, eikä siinä mitään pahaa ole. mutta on mahdollista, että laitat ihmiset omiin lokeroihinsa. eikö vain?

      anna hieman periksi periaatteistasi ja katso lautasen reunan ylitse, kauemmaksi. en tarkoita sitä maantieteellisesti, vaan periaatteellisesti.
      vähemmänkin koulutettu ihminen voi olla älykäs ja varakas, älä suotta pelkää sellaista mahdollisuutta. saatat yllättyä positiivisesti, huumori on hyvinkin tärkeää!

      t. Keskiyö

    • juutas

      kiitos vastauksestasi :) mä nyt oikeestaan pidän kaikenlaisista ihmisistä mutta totta että kyllä mulla tiettyjä "vaatimuksia" on varsinkin miesten suhteen :) mielessä olisi varsin varteen otettava huumorintajuinen sähkömies

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7492
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2916
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1766
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      130
      1134
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      827
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe