PS3 Netti adapteri jutska... tulkaa edes kattoo!

Oisko tää hyvä adapteri? ei tarvis johtoja? http://cdon.fi/kotielektroniikka/adapter_netgear_wnda3100_300mbps_n_usb_dongle-4172385

Netti on elisan 3g mokkula ja käyttis win7 64-bit (ehkä 86 ku semmonen kansio) eli haluan langattoman netin niin oisko toi hyvä adapteri? ei tarvis johtoja? näkeekö ps3 ton sit haussa?
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tosta en tiiä mut suosittelen huawein reititintä

Äänestä

Siis tuohan on pelkkä usb wlan dongle, eli saat sillä tietokoneelle wlan yhteyden, jos vain kotoolta löytyy wlan modeemi, tietty pienillä windowsin asetusten muutoksilla saat myös tuolla jaettua yhteyden pleikkarille, jos tietokoneelle tulee yhteys johdon kanssa, mutta halvemmalla, ja helpommalla pääsee, kun ostaa suoraan wlan modeemin, niitä kun saa nykyään n.20-40 euron hintaan

Äänestä
  • Löytyykö CDONISTA? ois aika halpa ku pelitki 5 €

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sekasin kirjoitti:

Oisko tää hyvä adapteri? ei tarvis johtoja? http://cdon.fi/kotielektroniikka/adapter_netgear_wnda3100_300mbps_n_usb_dongle-4172385

Netti on elisan 3g mokkula ja käyttis win7 64-bit (ehkä 86 ku semmonen kansio) eli haluan langattoman netin niin oisko toi hyvä adapteri? ei tarvis johtoja? näkeekö ps3 ton sit haussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu