Näin tossa kadulla ja puhui kännyynsä ja se äänen sävy oli sellainen että
riiteli jonkun kanssa. Ei tunnu naisparalla hyvin menevän.
riiteli jonkun kanssa. Ei tunnu naisparalla hyvin menevän.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
juu no on niillä sitten kriisi kun näillä palstoilla on et sillä stefanilla on uusi
tyttöystävä. mahtaa ottaa koville maraa.
se on hyvä tollaiselle turhaakin turhemmalle tosi narsistille.
Naisparka, nimenomaan. Ressukka hehkuttelee ala-astetasoisessa blogissaan milloin mitäkin, vaikka kyseessä on hänen itsensä luoma harhamaailma. Psykiatri tuntisi varmaan termin tämänkaltaiselle harhaisuudelle. Tosiasia on, ettei kukaan täysjärkinen vaihtaisi ikimaailmassa osaansa Martinan kanssa. Surullista on, että täälläkin jatkuvasti luullaan, että hänelle voi olla kateellinen. Martina, joka on itse rikkinäisestä kodista, on kohta kahden lapsen yh-äiti, lapset tietysti eri isille. Ei koulutusta, ei säännöllistä työtä, ei mitään omaa, pelkät jatkuvasti kasvavat uo-velat niskassa. Mihinkähän mahtaa tällä kertaa joutua, kun Stefan heittää hänet ulos. Sossu varmaan auttaa ensi hätään. Uskoakseni ammattiavusta voisi olla hyötyä. Kyseisen naisen pitäisi ensin saada jonkinnäköinen realiteetintaju, ennenkuin eheytyminen voisi alkaa. Julkisuus on kaksiteräinen miekka, joka on nyt kääntynyt rumalla tavalla Martinaa vastaan, vaikka alussa luulikin voivansa sitä hallita. Siihen hän on kuitenkin aivan liian tyhmä - siihenkin.
Mitä Viiksi sanoi kun veti viikseen? NAMSKIS
Meinaan että kohta niitä taitoja tarvitaan kun pitää löytää uusi elättäjä jonka siivellä voi käydä loisimaan.
Näit kadulla vaikka olet koko ajan netissä kirjoittamassa hänestä?
Näkee kyllä että nuo kaikki viestit yllä on sun hei:D
"lähihoitaja" taas netissä muka kun potilaat nukkuu 24h:)
Sulla on menny ihmiset ihan sekaisin!!! Se "lähihoitaja", jonka potilaat nukkuu 24h on se, joka näkee "Maravihaajaa" kaikkialla.
Vai on mennyt maralla hermot oliko sillä edes niitä enää????
Kyllä tämä nainen on maamme säälittävin pyrkyri menee Tuksun ohi.
Viiksivaha voisi olla myös tyylikkään naisen valinta. Valitettavasti viiksekkäät naiset ovat yleensä tyylittömiä.
Kait sillä menee hermot kun elättäjä on nyt löydettävä uusi sellainen jos
edellinen jo flirttaa uutta tyttöä.
Ainahan se huutaa ja riitelee.
NIINKÖ
Tuolla on viiksi maran ulosotoista taas pläjäys:
portti.iltalehti.fi/keskustelut/showthread.php.?t=744958&page3
Jeps. Jos tarkoitatte tällä lähihoitajalla minua, joka olen tasan tarkkaan yhden viestin laittanut tänne ja puolustanut marttinaa. En todellakaan jaksa uhrata aikaani tämän asian kimpussa. Martinaahan ei saa puolustaa millään tavalla, vaan kaikkien on vain haukuttava häntä. Riidelkää kuulkaa ihan rauhassa keskenänne. Ja tämä oli tosiaankin tasan TOINEN viesti minulta tänne.
Tuolla aiempanahan sulla on pitkä ketju (jossa yhteydessä mainitsit tuosta lähihoitaja-työstä... vissiin huono matikkapää?) Miten sun kaikki potilaasi ovat nukkumassa keskellä päivää?
Etkö muista enää sitä ruumishuonetta? Lättäperseet koisivat.