Luin tässä että joku toi itämailta, ja myy nyt tosi kalliilla ylijäävän osan...
Hei oikeesti! Mikä rahastus!
EU:n sisältä voi tilata 28pilleriä 20mg Cialista hintaan 90 euroo,
tai sit Viagraa100mg 28piltsuu hintaan 109 euroo...
kotiinkuljetuskin on ilmanen, ellei halua lähetin tuovan...
löytyy tuolta http://www.rx-usapharmacy.com
ite oon tilannut Cialista ja Xanoria, ja helposti tullut lähetin kautta... eikä tartte istua nolona terveyskeskuksessa, mistä muuten Xanoria ei edes haluta millään kirjottaa, haluu eka et kokeilee jotain ei kolmiolääkkeistä masennuslääkettä kuten Venlafaxin tms... ei ei... netistä vaan!
Cialis ja Viagra
7
637
Vastaukset
- AITOA EI NETISTÄ
Miksi ihmeessä tilata kun suomen apteekista saa halvalla ja aitoa ?
Ai sanoitkin " noloa istua terveyskeskuksessa " Joo tosi noloa itse menin muun vaivan takia terveyskeskuslääkärille ja ohi mennen mainitsin kalun olevan sillointällöin uninen pari kysymystä tyyliin kauanko olet polttanut ja mitä muita lääkeitä käytössä se oli siinä ja resepti oli kourassa. - jöpöttää
ei ole noloa jos ei seiso.suomesta reseptillä SILDENAFIL 50 mg Pfizerilta 24 kpl 41,45 ekee eli 1,73/pilleri onko kallista????
- dfhtgfdjtkj
Kyllähän se on hieno ele ostaa tullimiehelle sadan euron edestä viagraa.
- floiskat..
Vigaran rinnakkaista saa 12 piltsuu 14 euroa....
..ja siis....mitä....mikä on noloa........ - Sika säkissä
Ka suattaapi olla että postipaketissa on Cialista/Xanoria vuan suattaapi olla että se onkin vaan joku kalkkitabletti tai suattaapi olla että se sisältää jotain terveydelle vaarallista myrkkyä.
- erkk-i
Minulla oli pillereissä estrogeenia ja minulle kasvoi C-kupin tissit. Kyllä nyt vithuttaa.
- erkk-i
Minulla oli pillereissä estrogeenia ja minulle kasvoi C-kupin tissit. Kyllä nyt vithuttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
- 97950
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25897Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat294781- 95748
- 109656
- 34648
Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet139586Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581