En jaksa enää odottaa. Toivottavasti joku tai jokin parantaisi minut tästä sairaudesta. Olen tavannut erään mukavan oloisen kaverin...Jos hän pyytäisi treffeille tai jotain. Voisin ajatella jotain aivan muuta. Jutella vaan. Kun ei siitä meidän jutusta lopulta mitään tullut. Se kesti vain sen puoli vuotta. Mitä enää ikävöin jotain unikuvaa...enhän enää muista kuin hyvät asiat ja oli siinä niin sitä negatiivistakin. Eihän me muuten oltaisi erottu.
Turhuutta...
turtunut
2
132
Vastaukset
- ei kukaan muu
Ja oot nyt sit löytänyt jonku laastarin itsellesi,joka voisi parantaa sinun sairautesi.Sinä voit parantaa vain itse itsesi.
- turtunut
Tästä on jo vuosia eikä minulla ole laastaria. Mä OLEN KOKO AJAN YRITTÄNYT PARANTAA itseni. Olen lukenut, olen juonut (silloin kun tuli bänät) olen harrastanut, olen mietiskellyt, olen tanssinut, laulanut, rukoillut ja nähnyt sukulaisia ja ja heidän lapsiaan ja ystäviä ja kavereita. HALUAN RAKKAUTTA elämääni. Mä en jaksa enää tätä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1117686
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1215327Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1213554Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293547Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352584Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971530Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?691381Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366