Keskiyölle!

Punäpää

Haluasin kovasti tietää kääntyykö onneni rakkaudessa? sydän on särkynyt monet kerrat, joka aiheuttaa suurta pelkoa uusiin ihmissuhteisiin, nyt kuitenkin elämääni tuli hetki sitten aivan yllättäen mies henkilö, ja minua pelottaa kovasti, että joudun taas pettymään.

Kiitos etukäteen vastauksestasi ja hyvää kevättä sinulle! :)

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      minusta tuntuu, että me tunnemme jo toisemme.
      olet ollut työasioissa epävarma, etkä vieläkään tiedä miten edetä. se olisi ykkösenä listallasi näissä tärkeissä asioissa.

      ja suvun kanssa on synkkää tunnelmaa, tunnet jääneesi ulkopuolelle. mutta et ole väärässä tunteissasi, sillä et ole aivan perillä kaikista käänteistä. mutta joskus on parempi, ettei tiedä kaikkea.

      olet tavallaan etsinyt aina samantyyppistä kumppania. sellainen vetää sinua puoleensa ja riisuu sinut aseista alta aikayksikön. mutta ole varovainen.
      jos mies tulee yllättäen, voit sitäkin rauhallisemmin vetää käsijarrun päälle ja katsoa missä mennään. se olisi viisasta!

      älä tyttö hyvä anna enempää, kuin olet valmis antamaan. roomaakaan ei rakennettu päivässä, saati sitten sinun elämääsi. jos tämä mies kestää päivänvalon ja monta "kotkotustasi", vasta sitten on aika miettiä vakavammin.
      paljon on kiinni sinun kiireestäsi, kuinka suhde onnistuu.

      t.. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      138
      1329
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      38
      899
    3. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      30
      633
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      600
    5. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      597
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      26
      578
    7. Ajatteletko ollenkaan minua

      Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott
      Ikävä
      30
      547
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      25
      545
    9. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      17
      543
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      513
    Aihe