Mites teil skulaa tääl, jou
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No jumatsuikka, just tos pari yöt sitte kelasin että hitsi, täällä sitä muovautu teinin huumorintaju parempaan suuntaan, ja mitähän ne häiriintyneet hikyt nykyää tekee.
Nyt taidan kaivella arkistosta faninovellit talteen, kun vielä tämän paikan muistaa. Netti on täynnä paskaa, mutta tän palstan kulta-ajan paskaa en halua koskaan unohtaa.
Bubble Girl 4ever, elämäni rakkaus!
tajusin muuten just pari asiaa:
1. numero 3593 on syöpynyt mieleeni yhtä vahvasti kuin pankkikortin tunnusluku
2. olin ennen hauskempi kuin nykyään
Kääk en pääse kirjautumaan sisään, enkä voi pyytää uutta salasanaa sähköpostiin. Voiko olla niin, että käyttikseni on vuosien terms ät conditionsien rikkomisen johdosta viimeinkin poistettu. Tai sitten olen vain liian humalassa muistaakseni kuinka salasanani kirjoitetaan.
Hienoja aikoja ja melkein ikävä on vanhaa porukkaa. Tekis mieli ehdottaa sellasta sättimiittiä, jolla alun alkujaan kimppa hämmennettiin yhdeksi sopaksi. Nykyään kyynistyneenä (ja vitusti vähemmän hauskana itsekin) olen vain aika varma, että nostalgia tekee muistoista kullattuja. Tapahtumasta tulis lähinnä ahdistava. kun kaikkien povaukset hipoo taivaita, mutta jengi on niin paljon muuttunut ja muovautunut uusiin piireihinsä. Toisin sanoen kasvanut pois lapsen kengistä :(
Haluisin kysyä muuten just paria asiaa:
1. 3593?
2. Totta. BUUUUURRRRNNNNN
3. vitun kuvalautailija arkkisilli, en uskonut että alentuisit moiseen ;_;
1. keskustelu.suomi24.fi/debate/3593
2. :(
3. En tiedä mistä ton keksit, mutta voin ihan rehellisesti sanoa etten ole koskaan viihtynyt laudoilla lyhyttä vilkaisua kauempaa.
ps haista vittu t kikki hiiri
Eikös tuo termi "hikky" ole justiin kuvalaudalta. Tais olla ihan oma osionsa siel hikkyilemiselle.
Voipi olla, tarttunut jostain päin nettiä sitten minuunkin. :(