Persu kriminaalit hakapirtissä

Hakkaraisen johdolla. Voi juma-lauta.
9142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vedä tumppuus !

Äänestä

Teukalle derabiaa

Äänestä
  • Perussuomalaiset ovat kotkassa yleisön mukaan suosituin puolue. Teukka on kotkalaistenkin suosikki kansanedustaja.

    Äänestä

  • Suosio nousee kirjoitti:

    Perussuomalaiset ovat kotkassa yleisön mukaan suosituin puolue. Teukka on kotkalaistenkin suosikki kansanedustaja.

    Joo, mamut vois muuttaa Karhulaan kaikki !

    Äänestä

Onks tää se homo hakkaraisenakin tunnettu, joka sitä persuvaltiota ahvenanmaalle suunnitteli? Eikös Eerolakin jo kielikursilla olekkin.
Hienoa myös että homopirt....siis hakapirttikin tuli vihdoin kaapista, sitä on osattu jo odotellakin, ehkä vasta näin vuosien jälkeen aika oli kypsä. Yllätys se tuskin kenellekkään oli.

Äänestä
  • kun leikit noinkin vitsikästä niin tules kuule sinne hakapirttiin niin jutellaan vaikka vessassa..laitettas sun iso pääs vessan pönttöön ja 5e varvi saisi somalit vaikka naida sinuu peräreikään porukalla se kuuluisi kato vähän yllätys numeroon illalla kuka niitä rippareita enään jaksaa kattoo.

    Äänestä

  • paras fiilari... kirjoitti:

    kun leikit noinkin vitsikästä niin tules kuule sinne hakapirttiin niin jutellaan vaikka vessassa..laitettas sun iso pääs vessan pönttöön ja 5e varvi saisi somalit vaikka naida sinuu peräreikään porukalla se kuuluisi kato vähän yllätys numeroon illalla kuka niitä rippareita enään jaksaa kattoo.

    http://keskustelu.suomi24.fi/node/10579148.

    saman kirjoittajan edellinen väkivallalla uhkailu.
    silloin kohteena oli kotkan kaupunginjohtaja.
    Nyt hän uhkailee rehelllistä ja suoraselkäistä palstakirjoittaja.

    Oletko ajatellut agressiivisuutesi saattaa johtua huonosta seurasta, ja elämän vääristä valinnoista.

    oikeudellinen nimike taitaa olla laiton uhkaus. NO kuitenkin poliisille on annettu vinkki niin ei huolta viestin häviämisestä :)

    Äänestä

Minkälaista porukkaa siellä Hakapirtissä useimmiten käy? Ei taida olla mikään ylemmän luokan kantapaikka niinkuin joskus luulin...

Äänestä
  • Älykästä porukkaa Hakapirtissä äänestävät Perussuomalaisia. Haukkuvat demareita ylimielisesksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kriminaalit.. kirjoitti:

Hakkaraisen johdolla. Voi juma-lauta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu