keskiyö

mulla ollut rankka kevät,kohta alkaa olla ohi..mutta näkyiskö sitten jotain piristysäkin tulevaksi?millainen kesä tulossa,tulevaisuus aivan auki!
255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei

näin lyhyellä kysymyksellä en valitettavasti saa sinusta otetta.

t. Keskiyö

Äänestä

no ei sitten! en vaan tykkää jaaritella,vaan kysyn suoraan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikainen kyssä kirjoitti:

mulla ollut rankka kevät,kohta alkaa olla ohi..mutta näkyiskö sitten jotain piristysäkin tulevaksi?millainen kesä tulossa,tulevaisuus aivan auki!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu