Kertokaa mielestänne...

Spol 1/10

Kertokaa mielestänne paras airsoft ase? ja miks? Hinta? Lähtö nopeus? Sisuskalut jos on tieto materiaali? Onko jousi sähkö vai kaasu?

Yritän saada selville hyviä aseita jotka eivät hajoa ja uudetkiin pelaajat saisivat vähä infoo mikä kannattaa ostaa. Ettei täälä olisi kokoaikaa kysymyksiä mikä olisi hyvä ase siihen ja siihen hintaan.

2

67

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyllk

      HFC INGRAM M11 GBB! Noku se fiilis. Aseessa on vikoja, lippaat heikkoja, mutta osaavat korjaa! Ko. aseella on pidetty virenojan tiilitehdasta hallussa yksin muuta lahtisoftin harrastajakuntaa vastaan melkein 10min. Muttei tod aloittelijalle. Muille kyllä. Ja se ROF!!!

      • Until I Rage <3<3<3

        Lahden KOKO harrastajakuntaa YKSIN?! Kaasukonepistoolilla? Taitaa olla aika vähän harrastajia lahdessa tai sitten kusetat. Eiks se oo aika iso se tehdas?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4088
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2911
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    10. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    Aihe