"En koskaan ole puolustanut rikollisia"
"Missäköhän kohdassa tässä blogissa tai aiemmissa olen puolustanut henkilöä joka kommentoijan mukaan kiduttaa eläimiä?? "
"Missäköhän kohdassa tässä blogissa tai aiemmissa olen puolustanut henkilöä joka kommentoijan mukaan kiduttaa eläimiä?? "
Vastaukset 12
Vanhimmat
hyvä nimimerkki "Dementiako?" on vastaus itse tällä palstalla esittämääsi kysymykseen, jonka olet kopsannut jostain muualta, niin esittäisitkö itse myös vastauksen herättämiisi kysymyksiin?
ei se mitään noin vakavaa ole,tolle tyypillistä valehtelemista vaan.
kun ihminen elää mielikuvitusmaailmassa noita lapsuksia aina sillon tällön sattuu,ei sitä voi millään muistaa mikä rooli oli pari vuotta sitten päällä
Onks se ahdasmielistä ja syyllistävää sanoo valehtelemista valehtelemiseks?
Kukaan ei oo äiti teresa,eikä kukaan oo virheetön,en mäkään, mut en mä päivät päästään valehtele täällä pulinoissa
Mikä "rooli" sinulla mahtoi olla muutama vuosi sitten päällä, sama valehteleva raivotar olet kyllä ollu aina, nikit vaan on vaihtunut.
Jokainen viestisi kertoo yhä vakuttavammin sen tosi seikan, että olet ilmeisen henkisesti sivistymätön (ts. sydämen sivistystä et omaa lainkaan) ja elämälle katkeroitunut persoona.
Miks tarttis täällä todistaa mitään?
Jokainen palstaa seurannut tietää ton yhen valehtelut,eikös nämä ikuisuus riitelyt alkanu just niistä valehteluista.
Kiva nikki sulla :D
Seuraavaksi sinä nerouden ylistysmuoto tuot sitten sen omistajan nimen palstalle eikös vaan.
Edelleenkään et kykene kun kopsaamaan muiden kirjoituksia ja itkemään poistoja muiden kirjoituksille.Olet todella säälittävä hyypiö!
Tiedätkö mitä kaltaisellesi oikeasti pitäisi tehdä? Mietis sitä samalla kun mietit mitä selitätä eteenpäin tempuistasi ....
Mistä täällä ny puhutaan????o.O
jonkun kunnia-arvoisista rouvista hänen aviomiehen kummin kaiman serkun sisarentyttären aviomiehen edellisestä avioliitosta olevan pojan kanssa naimisissa olleen pojan isoisän sedän anopin isoisän kummin kaima oli joskus vuonna yksi tai kaksi sanonut myyneensä aasin toisen rouvan anopin sedän pojantyttären aviomiehen kaiman isoisän isosedän lankomiehelle joka ontui(siis aasi, ei isosetä eikä lankomies). Tuon verrattain onnettoman tapahtumaketjun julkitulon jälkeen tämä palsta on ollut kuin ensimmäisen maailmansodan verdunin taisteluhauta jossa jokainen on joutunut hakemaan puolensa ellei ole malttanut pysyä jostain ihme syystä puolueettomana.
Itse olen puoleni valinnut. Se on se aina se toinen puoli, riippumatta kummalta puolelta katsoo.
Siinäkö ratkaisu ? SINÄKÖ SEN TEIT ?
"aviomiehen edellisestä avioliitosta olevan pojan kanssa naimisissa olleen pojan isoisän sedä"
SIIS SUKURUTSAUS:((
Taisi olla laiton avioliitto poikien kesken ?
Onko tästä tietoinen ehkä tarkemmin tampereen hammaslääkäri vai ruissalon pikku sisko. ?
Eihän se ole sukurutsi van homojen avioliitto. Niitähän ei Suomessa vielä sallita, joten tuo sepustaja VALEHTELEE TAAS.
Ei siis mitään uutta länsi rintamalla.
serkut saa mennä suomessa naimisiin.
avioliitto poikien kesken?
avioliitosta olevan pojan kanssa naimisissa olleen pojan isoisän