rumia koiria että huh,huh!yök!
niin
5
427
Vastaukset
- attic hound
Jos silmä on tottunut paroni-pöhö tyylisiin läskeihin.
- Eve
Onneksi makuja on niin erilaisia ja jokaiselle löytyy omantyylinen koira. Minun silmääni vinttikoirat miellyttävät eniten.
- koirahullu
aivan yhtä ihania, mutta tietysti jokaisella on omat mielipiteet!! sanonpahan vaan että ei tarvitse tulla sanomaan tuollaista tyhjänpäiväistä asiaa, pitäisit vain omana tietonasi, turhaan menee vaan tämäkin keskustelu!!
- seropi
Kauneus on katsojan silmissä!
- vipukka
Nyt tein kyllä väärin ku alennuin sulle kirjottamaan, mutta halusin vaan sanoo, että jos sulla on jotain oikeeta asiaa niin kirjota vaan, mutta ihmettelen kyllä, että mitä järkee oli kirjottaa tuommosta, turhaan vaan tilaa viemään!
En väitä, että kaikkien pitäisi rakastaa ihania vinttikoiria, mutta voisit kyllä pitää mielipiteesi omana tietonasi! Ja uskon, että puhun kaikkien vinttikoira-ihmisten puolesta kun sanon että ihaninta vinttikoirissa on niiden rakastettava luonne yhteytettynä kauniin virtaviivaiseen ulkonäköön!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1741182
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?45619Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä301554Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t225538- 51519
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45502