Kertokaa V40T4...

...vakioauton vääntö ja kierrosalue? Ja auton paino? Vuosimalleille 96-99. En tahdo mistään löytää näitä tietoja! Vertailen tässä Opel Omega mv6:sta ja ko. Volvoa.
2771
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kokeilemalla ko autoja huomaat kyllä eron.. volvo 300nm/200hv opelissa muistaakseni 275nm/211hv senverran voin kokemuksesta sanoa että opelissa tuntuu nuo väännöt ja tehot kadonneen jonnekkin kun on kiihtyvyys sen verran verkkaista volvoon verrattuna.. ja opelin kulutus on aivan eri luokkaa kuin T4.. muuten kyllä omega pesee volvon tiloissa kirkkaasti ja onhan se myös hiljaisempi.

Äänestä
  • autotalli.com:ista auto tietoa kohdasta,sieltä löytyy kaikkien autojen tiedot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Volvosta tiedoton kirjoitti:

...vakioauton vääntö ja kierrosalue? Ja auton paino? Vuosimalleille 96-99. En tahdo mistään löytää näitä tietoja! Vertailen tässä Opel Omega mv6:sta ja ko. Volvoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu