Essolla ihmettelimme tänään sitä, että Seksi-Sulo ei ole pariin viikkoon lähtenyt saattamaan baarissa käyneitä simpsakoita neitoja. Sulo on vain istunut ihan rauhallisena, vaikka naapuripöydässä istunut neito on ollut oikein makupala. Aloimme jo epäillä Sulon mielenterveyttä, koska hän ollut näin vetämätön.
Kahvipöydässä Seksi-Sulo alkoi itse kertoilla muuttuneesta elämäntyylistään. Sulon vaimo oli netistä lukenut, että on terveellisempikin tapa elää kuin hypätä jatkuvasti vieraiden neitojen perässä. Sulo oli myös tutkinut artikkelin ja sisäistänyt heti sen sanoman.
Siksi hän nyt onnellisena kertoi meille, että on 6 syytä siihen, miksi hän ei enää lähde saattamaan vieraita neitoja. Useista pyynnöistämme huolimatta Sulo ei suostunut kertomaan meille, mitä nämä 6 syytä ovat. Sulo näköjään haluaa pitää vain omassa tiedossaan tärkeimmät ammattisalaisuudet.
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/itsetyydytys-todella-kannattaa---6-itsetyydytyksen-tuomaa-terveysetua/art-1288461928206.html
Seksi-Sulo on vaihtanut tyyliä
1
71
Vastaukset
- iäkäs_neito
Harmittaa suuresti, kun miehekkäät essolaisetkin ovat oppineet huonoja tapoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637