Loimaan Bar Edgar ja Tornikahvilan portsarit

entinen asiakas

ovat molemmat aivan ihmeellisiä tapauksia. Asiakkaita heitetään ovista ulos niin että ovat kaatua tai loukkaantua. Molemmissa baareissa on huono henkilökunta, ja portsarit manalasta..drinkit on mitä sattuu saamaan jos baaritiskiltä pystyt mitään tilaamaan... Älkää eksykö loimaalle, ei todellakaan kannata..

5

2600

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • junttikylät

      Huomattu on, en eksy toiste vaan pysyn kotikaupungissa.. Loimaalla on muutenkin olematon asiakaspalvelu missään liikkeessä. Jos sitä siis edes sattuu saamaan.

    • MelF

      Pakkoko noihin räkälöihin on mennä? On siellä Seurahuonekin.

    • hyhhyhhyh

      Jep.. Ihan totta ei kannata eksyä niihin räkälöihin.. Aivan järkyttävä Räkälä se Edgar onkin ja muutama puolihullu loimaalainen sit siellä esittää jotain parempaakin firmanpitäjää nakit silmillä se omistajat siellä asiakkaiden keskellä...omg ja oksu..

    • wannabe-omistaja

      Väkivalta on ilomme ja köyhät kyykkyyn ja vähäosaset polvilleen. Nokka pystyyn ja kirkkaimpiin saleihin räkänokat =)

    • briljantsmile

      Toden totta, uskomattoman huonot tarjoilijat, eieieiei sille paikalle.. Rivette on asiallinen.. Mutta mitäpä noista juottoloista voi oikeesti odottaakaan ;) Edgarissa on joku tosi töykeä naistarjoilija muistaakseni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      29
      2350
    2. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      2293
    3. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2054
    4. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      35
      1650
    5. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      1648
    6. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      51
      1037
    7. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      86
      995
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      18
      939
    9. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      24
      932
    10. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      114
      904
    Aihe