Mitä ja miksi ovat kuvan kolme metallikuulaa?

http://i8.aijaa.com/b/00204/10020050.jpg

Modausta varten aukaisin SilverCrest'in digitaalisen timerin ja nyt on käsidesillä huuhdeltu sormi suussa?

http://image.dhgate.com/albu_214880811_00/1.0x0.jpg
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisiko vaan alareunan painona että laite pysyy oikeassa asennossa.

Äänestä
  • Hyvä huomio ja kokeilin - pysyy pystyssä ilman kuulia ja laitteen alareunassa on jo AAA-pari painopistettä mallaamassa?

    Kuulien asema on kuvassa vääränlainen - olivat enemmän ylempänä kehällä ja vastakkain - kaksi toisella puolella ja vastakkaisella puolella yksi? Tipahtivat pöydälle kun aukaisin. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uneton Yö kirjoitti:

http://i8.aijaa.com/b/00204/10020050.jpg

Modausta varten aukaisin SilverCrest'in digitaalisen timerin ja nyt on käsidesillä huuhdeltu sormi suussa?

http://image.dhgate.com/albu_214880811_00/1.0x0.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu