Tuli haastaa riitaa.

SM-Judomestari

Naispoliisi tuli sössöttämään mulle ettei mulla ole pyöräilykypärää. Oikein oli nännit terhakkaana pystyssä joten tein salmana judoliikkeen eli radiotwist jossa tartutaan vastustajaa nänneistä kiinni ja sitten väännetään niin keleesti.. ruuvasin puolitoistakierrosta ja venäytin parikertaa niin johan loppui kypäräsössötys.

1

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 432r4gf43y5yy5

      Meillä oli kavereiden kanssa tuollainen tilanne... kaverit olivat siinä grillaamassa, kävin katsomassa: että kun on pihan grilli lämmin niin minäpäs käyn kanssa lähikaupasta ostamassa makkaraa, kun on grilli lämmin.

      Kaupan edessä oli joku riita nuorisolla, potkivat maassa toista, ostin makkaraa ja jatkoimme grillaamista, hetken päästä tuli joku nuori poika siihen juoksemaan että: piilottakaa minut, taekwondo-äijeli oli toinen kaveri, toinen spolle siinä, että: kannattaa ehkä antaa heti itsesi ilmi poliisille kun sinua etsivät.. lähti sitten vetämään siitä, kun ei annettu mitään turvaa sille.

      Mutta joo grillaukset onnistuivat hyvin..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4419
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3283
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2370
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1378
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      33
      1058
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      32
      1016
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      11
      1014
    8. 158
      997
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      924
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      862
    Aihe