Rehellisesti ja rohkeasti kertoo sairaudestaan:
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012041815464514_vi.shtml
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012041815464514_vi.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joo ja uskaltaa kertoa muitakin asioita; Egorazzin sivuilla...asioita, joita muut tahot eivät uskalla julkaista. Silläkin uhalla, että jutut viedään oikeuteen. Asiaa!
Ennen en digannut Susannasta yhtään, mutta siitähän on kasvanut oikeen asennemuija!
Mielestäni hän (Susanna I) on kaikista sympaattisin ja kivoin (NORMAALEIN) ihminen siinä Viidakon tähtöset-sarjassa.
Suretti se uintiepisodi, kun ne naiset kiljui kuin kanat kurkku suorana vaikka hän oli ilmiselvästi näännyksissä siellä keskellä vettä - ja yritti sitkeästi parhaansa - ja kun pääsi perille ihan lopussa ja huonovointisena silminnähden, niin kukaan näistä naisista ei mennyt tarkistamaan hänen vointiaan.
Muutenkin toi Susanna on nätti ihminen.
Mitä helsvettiä?
Tekikö tuo nainen nyt uutisen siitä mikä lehtiä lukevalle on ollut aivan selvää koko 2000-luvun, eli vintissä mammalla viiraa?
Poikkesi myös Viidakon tähtösissä siinä, ettei tunkenu naamaansa koko ajan linssiin, ei lehnyt itteensä tykö, ei lässyttäny ihan tyhjää epäkiinnostavaa diibdaapaa kuten useat siinä --- eikä hän leikkiny kovista ja kiroillut.
Siinä oli esimerkiksi yhdessä osassa varsinainen tv-tyrkky joka oli käsittääkseni vapaa-ehtoisesti mennyt ja päässyt kyseiseen formaattiin, sitten kehtasi kiukutella (vaikka itse mokasi oman osuutensa) kuvausryhmälle tiuskimalla:
"Nyt oikeesti painukaa v*****n tai se kamera on just tuolla!"
Olisi kuvausryhmän pitäny kuitata tuolle :" Siis sä itse tänne halusit, me tehdään vaan työtämme mihin meidät on palkattu"
Tähän tapaukseen plus muihin verrattuna, niin mielestäni tämä Susanne I oli porukasta ylivoimaisesti tervejärkisin.
Hänessä oli naista ottaa myös muut huomioon useissa tilanteissa ja olla huolehtivainen.
Vaikutti siis hyvältä tyypiltä.
Kyllä !!