Sitä mieltä mä olen. Kertakaikkiaan keskinkertainen. Ihme etten aiemmin huomannut. Ehkä mä joskus olin ihastunut, mut myönnetään siitä on aikaa. En muista enää miltä tuntui olla ihastunut. Olinkohan ikinä. En tiedä enää. Mietin silti. Mitä sinussa näin?
Sä olet huono näyttelijä.
Riippuvuusko
4226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se on kyllä tosissaan aina semmonen juttu,että sitä saattaa ihastua tosi kuumasti johonki ihmiseen ja sitte,kun taas näkeeki,niin aatteleekin,että mitäs hittoa mä tossakin näin.
Näin se on paitsi, että en tiedä olinko koskaan ihastunut. En ainakaan ulkonäköön tai luonteeseen. Ehkä siihen tunteeseen, minkä hän minussa aiheutti. No, anyway. Kunhan kulutan aikaa.
koira ku muniaan nuoli. Olen huono näyttelijä myönnän, muutenhan esiintyisin kansallisteatterissa aikuisviihde leffojen sijaan.
No joo. Mä olen hyvä. Menihän se läpi monta kuukautta. Aaaaaaah, ooihhhhh. Ihanaaaaaaaa......