Eli kysymys:
Kuinka paljon aikaa vietätte tyttö/poikaystävän kanssa?
Ite koulun ulkopuolella oon poikaystävän kanssa ehkä kerran kuukaudessa, muutaman tunnin ajan :( Musta se on ihan hiton vähän, entä teistä?
Kuinka paljon aikaa seurustelukumppanin kanssa?
fuhipguofyidguohpjoö
2
58
Vastaukset
Sä sentään näät sun kultaas. Mä en nää sitä kovin useesti. Kiitos tuon ikävän välimatkan. Mutta omasta kullasta ei kannata luopua minkään tuollaisen takia jos oikeasti välität ja hän välittää sinusta. Teillä todennäköisesti tulee menemään hyvin. Ja sehän on vaan tervettäkin. Ei ainakaan oo sitten kertomisesta pulaa kun tapaatte pitkästäaikaa.
- sdfdf
vitun vähän
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698