NÄYTÄ MIES...

...onko sussa muuta kovaa kuin asenne ja reteet puheet...?
15238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

taitaa jotain jo katkuttaa....

Äänestä
  • katkuttaa...? mitäs se tarkottaa...? joku uus sana...?

    Äänestä

  • ei ymmärrä kirjoitti:

    katkuttaa...? mitäs se tarkottaa...? joku uus sana...?

    kirjoitus vihre...

    Äänestä

Onko kovaa pää..luupää=jääräpää.

Äänestä
  • Joo sitä se on ihan varmaan myös ;-)

    Äänestä

neuroosini ovat graniittia!!!

Äänestä

mulla ei ole muuta jäykkää ku käytös

Äänestä
  • niska ja nilkat?

    Äänestä

Laittakaahan nyt huumorimiehet lisää vastauksia, että saadaan vähän piristystä ja naurua iltaan, tää menee muuten niin vakavaksi tää kaipailu ikävä -palstalla ;-)

Äänestä
  • vetää hammasharjaa narussa pitkin mielisairaalan käytävää, vastaan tulee hoitaja ja toteaa:miksi vedät hammasharjaa käytävällä? siihen mies:ei seoo hammasharja, etkö näe että se on koira, mies ärähtää ja hoitaja poistuu päätään pyörittäen.Hetken päästä saman käytävän päässä tulee vastaan sairaalan ylilääkäri Kuisma Jortikka, joka toteaa miehelle:ompas siinä upea koira, johon mies sanoo...eise mikään koira ole, etkö nää että se on hammasharja..kuka täällä hullu on, kysyn vaan? ylilääkärin poistuttua paikalta oudon hämillään hullu toteaa hammasharjalleen...mepäs vedettiin häntä nenästä REKKU. Palstaelämää parhaimmillaan :)

    Äänestä

  • Hullu mies... kirjoitti:

    vetää hammasharjaa narussa pitkin mielisairaalan käytävää, vastaan tulee hoitaja ja toteaa:miksi vedät hammasharjaa käytävällä? siihen mies:ei seoo hammasharja, etkö näe että se on koira, mies ärähtää ja hoitaja poistuu päätään pyörittäen.Hetken päästä saman käytävän päässä tulee vastaan sairaalan ylilääkäri Kuisma Jortikka, joka toteaa miehelle:ompas siinä upea koira, johon mies sanoo...eise mikään koira ole, etkö nää että se on hammasharja..kuka täällä hullu on, kysyn vaan? ylilääkärin poistuttua paikalta oudon hämillään hullu toteaa hammasharjalleen...mepäs vedettiin häntä nenästä REKKU. Palstaelämää parhaimmillaan :)

    Toi oli kyllä aika hauska,tuo hullun miehen keksimä juttu,että oliko ihan itte keksitty :)

    Äänestä

Heh...kiitos ;-) Nää oli hauskoja ;-D

Äänestä

Ole hyvä ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


This is humor ;-) kirjoitti:

...onko sussa muuta kovaa kuin asenne ja reteet puheet...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu