Sun puhelinnumerosi viimeinen numero on 8.
Puhelinnumerosi viimeinen numero
15
690
Vastaukset
- Viimeinen vaihto
ehto... mentäiskö uimaan...?
http://www.youtube.com/watch?v=upDQ6dNWYno&feature=relmfu - auttoko
mun spostin viimeinen kirjain on m
- tämä menee nukumaan
mulla taas on keskellä selkää luomi ja pisamoita kesäisin, ripset jotka tarvitsevat värjäystä, tietokoneen hiiri joka ei toimi kunnolla, tilettää, marsunposket mutta suhtkoht pehmoset. Herkkä,kirveltävä ja kuiva iho aina talvisin. Tykkään nukkua mahallani niin että tyyny on sylissäni ja jalkojen välissä.
tunnistaako kukaan? Ai ei? No hyvää yötä sitten! - eräs *M*
Minulla kauneusluomi siinä kohtaa, mihin hän voisi painaa huulensa, haaleat ripset, jotka tarvitsevat ripsiväriä, posket, jotka eivät kavennu vaikka kuinka laihduttaisin.. Kynsilakkaa, kynnet lyhyet, tumma tyvikasvu uhkaa välillä,, atooppinen kuiva iho, mikä tarvisee rasvausta, pisamat tulevat kesäisin esille, tosin peittyvät meikkipuuterin ja meikkivoiteen alle..allergiset silmät, alahuuli paksumpi, sydän täynnä rakkautta.
- sori.trollausta
Meiän iskä on parempi kuin teiän iskä.
- numeroita
no niinpä onkin, entäs mikäs on vaikka 'e' numerona?
04x-abc def8 - bhavhkajnv
e:tä vastaa 5
- Tosimies71
Niin muuten on!
- numeroita
siihen loppui samat:)
- senssilinjat kutsuu
Minulla ei ole puhelinta enää ollenkaan,sanoin irti koko liittymän,ihan jonninjoutavaa pitää puhelinta.Ei ennenvanhaankaan ollut puhelimia.Netillä pärjää hyvin ja pystyy pitämään yhteyttä palstalaisiin.Se riittää minulle.
- Tosimies71
Mun pitäisi tehdä samalla tavalla, mutta työn takia en voi niin tehdä.
- niin on
Jep jep ja aika monella muullakin varmaan ;)
- Oikea Nro On
8
- joo niin on
ja niin on sunkii ; )
- Exxon Valdez
Kolme viimestä numeroa viittaa Chevroletin isolohkomoottorin CID-lukemiin,eli kuutiotuumiin mun numerossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642032Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899