Mitä oliko kultapossukerhon IKE menossa vantaan vankilaan katsomaan HYVÄVELI ystäviään.ku pikkubussi penkalle.??
"KEVÄTKOLARI" IKE
10
98
Vastaukset
- Lothar hommiin!
Jos pikku IKE reissun päällä.käykää turun miehet painamassa pikku iken rouvaakin? siitä ike tykkää kovasti. median mukaan se tumma nainen olis ryssä ja tai manne sukuakin:
- totuuden torvi
Ei kannata. Siitä joutuu maksamaan. Ilmaiseksi se ei anna edes Ikelle.
- :) :) :) :)
Onks ike ok?
- v2vv
Ihan selvästi ike savustettiin ulos politiikasta
- Saiko mitään aikaan?
Eikös se ole hyvä?
- AKT jussi.timo.matt
Pitääköhän paikkansa et IKE olis päässy pöyhiin PUNA-HILKAN puutarhaakin??
- En tiedä
Eikö se ollu taksi?
- Reppanoita ovat!!
KULTAPOSSUkerhon pikku pojat .kanerva.pekka ravi ja muut hyyryläiset olivat menossa kattoon kiekkoa lahteen.mistä ja kuka lahjoittanut pääsyliput näille perseaukisille yhteiskuntamme pelleille.
- totuuden torvi
Vahva veikkaus on että ketku nimeltä Ilkka Viljanen.
- rötös ike
Ike reppana ei oo vielä pakannut kamojaan, kun täm tuomio on hänelle jotenkin epäselvä. Jos antaja istuu häkissä, niin saajan kuuluu lähteä viroistaan, mielummin heti. Vankila olis tällä nahjukselle oikea paikka.
Hyvä esimerkki siitä, miten oikeus on kaikille sama, ja plääh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022774Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246870Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20869Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka299854Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies95846Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93729