En meinaa saada silmiä irti eräästä miehestä. Mitään sen kummempia taka-ajatuksia ei ole, mutta on vaan niin törkeän hyvännäköinen mies, että väkisin silmät mittailee aina kun mahdollista.
Onko se miehen mielestä ahdistavaa, jos nainen lähestulkoon kuolaa perään? Toki yritän sillain vaivihkaa vilkuilla vaan, ettei kävisi liian ahdistavaksi. Menen myös ihan hieman liian lähelle aina jos se vain on mahdollista, en kuitenkaan koske vaikka mieli tekisi. Eipä tuo ole vielä kavahtanut taaksepäin...
Melkein hävettää
jemelinne
2
303
Vastaukset
- Jammelinne
Käy kiinni! Pian saattaa olla jo liian myöhäistä.
- wasp
Komppaan ^ viestii! Olen itse mies ja en osaa oikeen tulkita teidän naisten ilmeitä/eleitä (suom. flirttailua), sen vuoksi olisin todella onnellinen, jos joku nainen olisi minusta kiinnostunut ja minä hänestä, tulisi pyytämään vaikka seuraksi jonnekki, tjms. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16712501
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454680Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1453670Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392768Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1081671Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1031524Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461