Haluisin, että kyt kattomassa mun blogia :3

Ja annat jonkin postausidean, parannusehdotuksen tai muuten vaan jonkun kivan kommentin (ei pakko, mutta ois kiva) :)

http://showjatkuu.blogspot.com/

Tack :)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sanotaan nyt näin, että blogin otsikko/nimi antais olettaa jotain ilosta ja positiivista. kuitenkin bannerin kuvat(susta itestä?) on kuitenkin tosi masentavia ja sen näkösiä kuvia, et oot todella kyllästynyt. Ei nyt ihan sovi ton nimen kanssa yhteen. Jompi kumpi vaihtoon.
Etenkin toi I love you-kuva on aivan sellanen kuin se ois poliisin ottama pidätyskuva ja sulla olisi se nimilaatta käsissäsi.


Ite blogista ei mulla oo mitänä sanottavaa. Ton tyyliset blogit ei nimittäin kiinnosta mua yhtään ja vaihdan aina sivua, ku joku lifestyle-blogi tulee eteen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_Enjoy_ kirjoitti:

Ja annat jonkin postausidean, parannusehdotuksen tai muuten vaan jonkun kivan kommentin (ei pakko, mutta ois kiva) :)

http://showjatkuu.blogspot.com/

Tack :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu