Puoli vuotta Big 3:lla + muilla tehostajilla

Eli takana on puoli vuotta big 3:lla muunmuassa priorinilla,omega3:lla,sinkillä,biotiinilla,msm tabuilla muilla lisäravinteilla, jotka ei ole niin tärkeitä kun en edes muista nimiä.

Tulos:

Hiusten laatu uskomattoman vahva. Hiuskasvu erittäin tiheää.

Ennen pahasti vetäytyvä ja kuihtuva hiusraja on nykyään jo hyvässä kunnossa, eikä kukaan voisi arvata, että olisin ollut kaljuuntumassa. Hiusraja näyttää todella vahvalta ja hyvältä..

Aineet on toiminu helvetin hyvin!!!!
6272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Just joo.. Tota sä et usko itsekään.

Ihan paskaa jauhat. Ja sitä paitsi pidä visusti mielessä se että heti ku lopetat noi niin kaljuunnut entiseen tahtiin (jota teet nytkin, mutta mielesi on voimakas joten uskot itsekin valheisiisi).

Äänestä

Tott puhun. Hiukseni ovat uskomattomn tuuheat ja uutta kasvua tulee koko ajan lisää. Eikä hiuksia ole lähtenyt moneen kuukauteen. Hiukseni ovat melkeinpä täydelliset. Mistään kohdasta ei näytä enää että olisi vähääkään kaljuuntunut. Minulla nämä tuotteet on ainakin toimineet.

Ehkä olet siksi katkera, koska sinulla ne eivät toimi. Onneksi vain pieni murto-osa epäonnistuu kaljuuntumisen hoidossa ja suurin osa saa hiusongelman kuntoon.

Äänestä
  • väittää ettei hiuksia ole lähtenyt moneen kuukauteen! Kaikilta ihmisiltä lähtee kymmeniä hiuksia joka päivä! Jos provoat niin provoa edes kunnolla!

    Äänestä

  • Paskapuhetta kirjoitti:

    väittää ettei hiuksia ole lähtenyt moneen kuukauteen! Kaikilta ihmisiltä lähtee kymmeniä hiuksia joka päivä! Jos provoat niin provoa edes kunnolla!

    Ei tipu minullakaan enää pestessä aina yhtään tai pari korkeintaan, mutta viikossa lääkkeiden lopettamisesta alkaa lähteä ja kestää muutama viikko ennen kuin lakkaa uudelleen aloittaessa.

    Jokainen löytää itse parhaan yhdistelmän kunhan kokeilee.
    Minulla Rogaine-vaahto, Gefina, Biotiini, MSM, Friggs Omega-3 (23 vaikuttavaa ainetta).

    Äänestä

Hahahahah. Hyvä vitsi .. ai että hiuksesi ovat melkeinpä täydelliset ? No mut eihän sun sitten tarvi käyttääkään mitään ?

ainut mitä saat noista myrkyistä on lisäkivessyndrooma. Siinähän sitten selittelet ku päälakes on kalju ja munas on vatsan sisällä.

Äänestä

Aloittaja tietää mistä puhuu ja minä myös. Mitä erikoista tuossa on. Minä olen syönyt kaksi vuotta hiuslisäravinteita. Puolen vuoden jälkeen alkaa näkyä kaikki tuo mitä aloittaja kuvaa. Minä olen syönyt myös 7 kk dutasteridiä ja päässäni on noiden jälkeen jytkytukka.

Perskele, että onkin uljas harja.

Miksi pitäisi kieltää totuus jonka aloittaja kertoo. Nyt en oikein ymmärrä. Kateusko täällä kummittelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aloittakaa big3 kirjoitti:

Eli takana on puoli vuotta big 3:lla muunmuassa priorinilla,omega3:lla,sinkillä,biotiinilla,msm tabuilla muilla lisäravinteilla, jotka ei ole niin tärkeitä kun en edes muista nimiä.

Tulos:

Hiusten laatu uskomattoman vahva. Hiuskasvu erittäin tiheää.

Ennen pahasti vetäytyvä ja kuihtuva hiusraja on nykyään jo hyvässä kunnossa, eikä kukaan voisi arvata, että olisin ollut kaljuuntumassa. Hiusraja näyttää todella vahvalta ja hyvältä..

Aineet on toiminu helvetin hyvin!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu